Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Рейкі [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Рейкі

Рейкі та наука
РЕЙКІ ТА НАУКА
 
Рукі цілителя
___Завдяки новітнім науковим розробкам стало можливим заглянути і пояснити, те, що залишалося за гранню раціонального мислення - існування більш тонких видів матерії та енергії.
___Зараз вже науково доведений той факт що будь-яке творіння Бога має біоелектричне поле (торсіонне), виключення складає царство мінералів, каменів, кристалів, які випромінюють електромагнітні імпульси. Торсионне поле можна виявити при впливі на досліджуваний об'єкт слабкими електромагнітними імпульсами. Цей метод називається методом кірліан. Ні для кого не секрет, що кожен живий організм складається з тканин і органів, а вони в свою чергу з клітин, отже, джерело біоелектричного поля знаходитися в клітці. Цим джерелом є молекули ДНК і РНК. Хоча вони й відрізняються один від одного, але вони мають, одну спільну рису - вони схожі зі світлом (електромагнітної хвилею). Як ДНК, так і РНК мають форму гармоніки (гармонійної функції - синуса і косінуса), тільки в тривимірній проекції, а роль часток виконують азотисті основи (А, Г, Ц, У-Т), залишок фосфорної кислоти і водень. Другим джерелом є вода, яка при відновленні своєї вихідної структури і збагачена киснем починає горіти. І останнє джерело - це свідомість, характерне не тільки для живої матерії. Помилково вважати, що камені, кристали і мінерали, а також метал не має своєї свідомості. Метали, каміння, кристали і мінерали випромінюють електромагнітні хвилі. Це відбувається тому, що при переході вільного електрона з одного енергетичного рівня на інший, з одного елемента на інший, відбувається або викид енергії, або поглинання. Спираючись на знання про біоелектричної потенціал живих організмів, можна пояснити здатність людини бачити ауру (біополе). Людина, що володіє даром бачити ауру, має дуже сильне торсіонне поле, в порівнянні з біополем іншого живого організму. Процес бачення полягає, у впливі слабких біоелектричних імпульсів на об'єкт, в результаті висвічується біополе живого організму. З точки зору теорії про біоелектричні імпульси, хвороба - це порушення цілісності поля, його стабільності, скривлення і т.п. Цілитель, володіючи більш сильним полем, ніж у живого організму, впливає своїм правильним гармонійним і сильним полем, на деформоване поле, тим самим його вирівнюючи. Метод лікування гомеопатією, травами, камінням, мінералами і кристалами, те, що дає природа, грунтується на однакових вібраціях.
___Крім біоелектричного поля, за допомогою надчутливих приладів, вченим вдалося виявити ще й магнітне поле, що оточує живий організм. Тепер до традиційних електричних методів дослідження додалися ще магнітні - магнекардіограма і магнеенціфолограма, магнітнорезонанс і магнітоядерний резонанс. За різними при чинам картографія магнітних полів навколо тіла часто забезпечує більш точне визначення фізіології і патології, ніж традиційні електричні вимірювання.
___У 20-і роки минулого століття, видатний дослідник, Гарольд Саксон Бурра, який працював у Школі Медицини в Єльському Університеті, припускав, що хвороби можуть бути виявлені в енергетичному полі людини перш, ніж з'являються їхні фізичні ознаки. Крім того, Бурра вважав, що хворобам можна запобігти шляхом впливу на енергетичне поле організму.
___Ці концепції випереджували свій час, але тепер вони підтверджені в медичних науково-дослідних лабораторіях  по всьому світі. Вчені використовують різні прилади, щоб визначити, яким чином хвороби змінюють біомагнітні поля навколо тіла. Інші застосовують пульсуючі магнітні поля, щоб стимулювати зцілення. Знову ж таки, люди, які відчували  слабкі електромагнітні імпульси, описували ці явища протягом довгого часу, але не було ніякого логічного пояснення тому, як це може відбуватися.
___Я вважаю, що здоров'я полягає в балансі біоелектричних і біомагнітних полів живого організму. Коли поля мають правильну і цілісну форму, організм правильно працює, функціонує. Поля обертаються в різні боки, але бувають випадки, коли вони обертаються в одну й ту ж сторону. При порушенні балансу полів, їх деформації, викривленні, спотворенні, домінування одного над іншим -  виникає хвороба. Кожна емоція, подія або стрес залишають свій позитивний або негативний слід в цих полях.
___Одним з вчених, що займалися дослідженням біомагнітних полів людей в 80-і роки минулого століття, був доктор Джон Циммерман. Він працював в Університеті Штату Колорадо в Денвері. Досліджуючи руки людей, що практикуюють Рейкі, він виявив, що від рук цілителів Рейкі виходить сильна біомагнітна пульсація. Частота пульсацій була не стійка, вона коливалася в межах від 0,3 Гц до 30 Гц (довжина мозкових хвиль: Дельта, Тета, Бета, Альфа). Найчастіше - у діапазоні 7-8 Герц. Біомагнітні пульсації, які виходять з рук, перебувають у тому ж діапазоні хвиль, що і мозкові хвилі і вібрації Планети Земля.
___Частота енергії, яка виходить з рук цілителів Рейкі, дорівнює 14-40 Герц (Альфа хвилі) активізує організм людини, робить його активним, енергійним, поповнює запаси енергії. Вібрації рівні довжині Бета хвиль (9-14 Гц) розслаблюють пацієнта, приводять його до медитативного стану, знимають втому й напругу, накопичену за день, дають відпочинок тілу. Біомагнітні імпульси, що випромінюють руки цілителя, рівні 5-8 Герц (Тета хвилі) дають людині розумову відчуженість, занурюють його в сновидіння чи творчість. Людина під впливом Тета хвиль не помічає ні часу, ні простору. Вона стає єдиним цілим з ритмом Землі та іншими живими організмами. Найбільш сильними вібраціями вважаються біомагнітні імпульси, що коливаються в межах від 0,3 до 4,0 Гц. Вони характерні для глибокого сну, під час якого організм повністю відновлюється, трансу або глибокої медитації. Подальші дослідження показали, що весь спектр частот має цілющі властивості.
___У 1992 році Доктор Сето і його колеги (Японія) підтвердили дослідження Циммермана. Вони почали вивчати безпосередньо майстрів, що практикують нетрадиційні методи зцілення. Енергія, яку випромінюють їх руки, настільки сильна, що може бути виявлена простим магнетометром, що складається з двох котушок по 80000 оборотів дроту. В подальшому експерименти були розширені та перенесені на звук, світло і теплові поля, які випромінюються цілителями. Цікавим є те, що частота пульсацій весь час змінюється. Більш того, медики, що досліджують терапевтичний вплив пульсуючих магнітних полів, виявили, що одні й ті самі частоти ефективні для зцілення як м'яких, так і твердих тканин. Певні частоти стимулюють ріст нервів, кісток, шкіри, капілярів, зв'язок.
___Практикуючі Рейкі лікарі та їх пацієнти щодня отримують докази ефективності цієї системи (іноді - навіть у безнадійних випадках!), і сучасна медицина починає визнавати цю терапію, оскільки вона приносить результати, які й було підтверджено новими науковими дослідженнями.
___Останнім часом активізувалися наукові дослідження, пов'язані безпосередньо з енергією Рейкі. Під час лікування внутрішня і універсальна енергії з'єднуються в руках провідника, і це єднання, незалежно від філософських, релігійних чи езотеричних поглядів, сприяє процесу зцілення. Показовим у цьому відношенні є фотографії пальців рук Майстра Рейки до і після лікувального сеансу (подивитися можна тут).
___На цих фотографіях видно, наскільки активізується випромінювання енергії під час сеансу.
___Вченими проведено безліч дослідів, що доводять ефективність впливу енергії Рейкі на клітинному та інших рівнях і навіть на неживі предмети. Об'єктами наукових досліджень були одноклітинні організми, рослини, комахи, лабораторні тварини і такий лабораторний матеріал, як кров'яні тільця, нейрони, клітини ракової пухлини, молекули води, і звичайно ж самим детальним чином досліджувався вплив енергії на людину.
___Наприклад, було досліджено вплив енергії Рейкі на відкриту рану. Паралельно проводилося лікування двох людей з однаковими ушкодженнями шкірного покриву, але один з них зазнавав прихованого від нього впливу Рейкі-провідника щодня протягом 10 хвилин. Про ці дії також не знали лікарі, що спостерігали за процесом загоєння ран. Чотири незалежні експерти провели контрольні заміри процесів загоєння через п'ять і десять днів. Результати разюче відрізнялися один від одного. У тому випадку, коли людина піддавалася впливу енергії Рейкі, рани загоїлися на 50% через п'ять днів і на 85% - через десять. У другого пацієнта в дні контрольних вимірів були зафіксовані наступні результати: 15% і 40% відповідно.
___У своїй книзі "Символи Рейкі" Ніколя Артем'єв в розділі "Рейки і резонанс Шумана" співвідносить ступені Рейкі з коливаннями біомагнітних імпульсів, які випромінюються руками цілителя. Так автор книги пов'язує першу ступінь з коливаннями імпульсів у 14-40 Гц, друге з коливаннями в 9-14 Гц, третій з коливаннями в 5-8 Гц і ступінь майстра-вчителя з коливаннями хвиль 0,3-4 Гц. Також символи Рейкі і Котодами дозволяють налаштуватися на певний рівень вібрацій. А ініціація, ніщо інше, як інструмент налаштування полів учня Рейкі на одну з чотирьох хвиль.
___В даний час вченими доведено зв'язок коливання електромагнітного поля Землі і біоелектромагнітного поля людини (тобто енергетики Землі і свідомості живих організмів, в т.ч. і людини). Зараз триває перехідний період, магнітне поле Землі стає слабким і нестійким, це позначається і на всьому живому. А оскільки Рейкі пов'язано теж з Планетою Земля, то Енергія Рейкі теж змінюється, трансформується, а разом з нею і цілителі Рейкі. Тому зараз існує безліч традицій (шкіл) Рейкі, які в даний час націлені на духовний розвиток людини. Рейкі стає доступним для кожного жителя Землі.
 
Переклав на українську мову Бондаренко Володимир.
 


Джерело: http://www.myreiki.org/index.php?option=content&task=view&id=65
Категорія: Рейкі | Додав: Vl@dimir (03.11.2009) | Автор: Vl@dimir
Переглядів: 1660 | Коментарі: 1 | Теги: цілительство, наукове обгрунтування Рейкі, Мікао Усуі, Рейкі, Бондаренко Володимир, зцілення, науковий підхід до Рейкі, енергетичне цілительство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Людочка  
Цікава стаття,дякую. good

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Друзі сайту