Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
___Ініціація являє собою таїнство, за допомогою якого майстер відкриває у учня канал проходження енергії Рейкі, тобто "налаштовує на прийом" цієї енергії. Тільки маючи ініціацію, можна працювати з енергією Рейкі. Це єдиний засіб передачі можливості роботи з енергією Рейкі від людини до людини.
___Ініціація моментально наповнює тіло величезною кількістю енергії. Щоб максимально м'яко й ефективно опанувати цю енергію, вкрай важливими після отримання ініціації є щоденні самостійні сеанси Рейкі, для того щоб організм зміг  адаптуватися до змін, які відбулися.
___У системі зцілення Рейкі існує три ступені, перехід на кожну з яких відбувається виключно за допомогою ініціації.
___Ініціація в Перший ступінь дозволяє лікувати себе та інших, тобто проводити сеанси Рейкі в будь-який час і в будь-якому місці собі, іншим людям, домашнім тваринам , рослинам - всьому живому, але виключно у контактний спосіб. Ініціацію у Рейкі Першого ступеню може отримати будь-яка людина, який виявила таке бажання.
___Ініціація у Другий ступінь надає можливість проводити сеанси Рейкі як контактним методом, як і на першому ступеню, так і на відстані, працювати з минулим і майбутнім, що надає можливість також ефективно "розв'язувати" складні кармічні вузли. Ініціація у другий ступінь може бути отримана лише людиною, яка не менше двох місяців практикувала Рейкі першого ступеню.
___Бажання стати Майстром - результат усвідомленого рішення навчати і передавати практику енергетичного зцілення Рейкі. Ініціація у ступінь Майстра Рейкі  відкриває можливість до саморозвитку на шляху в Рейкі. Людина все життя вчиться у Життя, у Рейкі і у своїх учнів та інших майстрів, переосмислюючи свій досвід. Остаточне рішення про те, чи готові Ви до ініціації у Майстри Рейкі чи ні, приймає той Майстер-Вчитель, у якого Ви просите дану ініціацію.
___Одним з стереотипів нашого суспільства є теза про те, що "кожен козак мріє стати отаманом". Прагнення піднятися кар'єрними сходами для більшості людей пов'язано з можливістю отримати чи то більше грошей, чи мати більшу владу, або ж користуватися великою повагою. У системі Рейки це не працює. Отримання ініціації другого ступеню або Майстра не гарантує збільшення рівня доходів або ж влади над людьми. Підвищується лише рівень особистої усвідомленості, але у більшому ступеню відповідальності за все те, що відбувається у Вашому житті. Тому немає сенсу прагнути обов'язково стати Майстром Рейкі - це або відбудеться само собою, як поступовий процес духовного і особистого зростання, або ж не відбудеться. Ініціації першого ступеню Рейкі цілком достатньо для більшості людей для того, щоб значно поліпшити своє здоров'я, відчути нові фарби життя і зробити його більш свідомим, духовним. На наш погляд перший ступінь Рейкі мають мати усі люди.
 

Рейкі

 

Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту