Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
___Нас часто запитують як ми прийшли до розуміння системи енергетичного зцілення Рейкі. А дійсно як? Як таке могло статися, що цілком сучасні, певною мірою прагматичні, освічені молоді люди раптом стали на шлях духовності та енергетичного цілительства? Але... Завжди в житті є велике АЛЕ... З часом приходить розуміння того факту, що випадковостей у цьому світі не буває. Кожна конкретна дія призводить до такого ж конкретного результату. Саме тому треба почати з самого початку цієї стежки - початку великого шляху...
___Все почалося приблизно 7 років тому, коли на світ з'явилося наше сонечко - синочок. Одразу після пологів почалися проблеми, які закінчилися у реанімації. Але за деякий час все ніби нормалізувалося. Так у радісних турботах промайнуло кілька місяців. А далі... Далі почали проявлятися наслідки стимулювання пологів, помилок лікарів. Це й стало поштовхом на ту саму стежку.
___Згадуючи зараз той час, перше відчуття - порожнеча. Глибока, темна порожнеча. Перша реакція - "не може такого бути". Почалися консультації, пошуки кваліфікованих лікарів по всій країні. Потім були й народні цілителі та екстрасенси. Коли усвідомили діагноз настала друга реакція - "чому саме в нас і за що?"
___У той час ми познайомилися з чудовим Тернопільськім лікарем Людмилою Іванівною Процьків, яка перша реально почала лікувати нашого сина. Зразу внесемо уточнення - лікування було медикаментозним і воно реально допомагало. Минув якийсь час і цього лікування стало замало через те, що виявились порушення у хребті малечі. Знову почались пошуки. Якогось разу Людмила Іванівна обмовилась про те, що на курсах познайомилася з лікарями з Харкова, які як раз займаються такими діточками, як наш малюк.
___Невдовзі, вже в Харкові, після початку традиційного лікування (авторський комплекс мануальної та медикаментозної терапії) відбулися довгоочікувані зрушення у розвитку нашої дитини. І знов таки з'явилося велике АЛЕ... Після відносно швидкого зрушення відбувся відкат назад. Тоді наші харківські лікарі Марія Костянтинівна Мішанова та Людмила Іванівна Богач (Майстри-Вчителі Рейкі) запропонували нам підійти до лікування нетипово. В першу чергу треба було змінити свій світогляд, стати на шлях духовності. Нам порадили побувати з сином у святих місцях (наприклад, у Почаєві), зробити нормою відвідування церков, тримати пости та ін. І що дивовижно - це дало свій внесок у лікування, але і цього було замало. Тоді лікарі підштовхнули нас до східного духовного багатства. Почали відчитувати мантри, приводити свій організм у порядок за східними методиками. Це дивовижне поєднання  християнських та східних духовних практик дало черговий поштовх. І знову АЛЕ...  Цього було знову ж таки замало. Почали шукати і тоді нам, а правильніше спершу Світлані (яка згодом стала своєрідним поштовхом для усієї нашої родини), запропонували прийняти ініціацію у першу ступінь Рейкі, тобто підключити до традиційного лікування ще й енергетичне - Рейкі. Пізніше, побачивши дивовижні результати зцілення енергією Рейкі та відкинувши останні стереотипи), сприйняв цю систему і я. Адже лікування енергетикою Рейкі було необхідним часто хворіючому малюку постійно.
___А через деякий час, проводячи щоденні сеанси лікування енергією Рейкі, ми почали спостерігати свої маленькі дива. Так нежить, що не давав нормально малюку дихати, повторюючись майже щомісяця, "раптово" зник. Також пропали, або зменшились й інші проблеми. Загалом можна сказати, що кожен день приносить свої дива й відкриття, та й наше здоров'я та життя змінилися.
___Зараз ми (Світлана - Майстер Рейкі та Володимир - Майстер-Вчитель Рейкі) вже можемо, а також відчуваємо потребу, допомагати не лише собі, своїй дитині, але й іншим людям, яким необхідно лікування, а традиційні методи або ж не допомагають, або ж протипоказані. Але це вже інша тема розмови, про яку можна детальніше дізнатись тут

Енергія Рейкі


Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту