Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Ми пропонуємо наступні курси заочного навчання:
 
___Курс навчання. Перший ступінь Рейкі.
___Навчання першому ступеню Рейкі, включає в себе вивчення історії та розвитку Рейкі як системи природного зцілення, традицій та принципів Рейкі. В курс також входить вивчення початкових відомостей про біополе людини і його структуру: чакри і енергетичні канали, енергетичні плани (енергетичних тіла) людини.
___Теоретична частина курсу зводиться до вивчення практик медитації, позицій рук при лікуванні Рейкі, та їх можливих комбінацій. Також даються навички правильного початку, проведення і завершення сеансу Рейкі.
___Практична частина курсу включає в себе медитативні дихальні вправи, а також вправи Рейкі, спрямовані в основному на підвищення загального рівня енергетики Учня, його здатності до концентрації та активації своїх енергетичних центрів - чакр. Вправи Рейкі налаштовують Учня на роботу з енергією і допомагають набути необхідний досвід і практику.

___Курс навчання. Другий ступінь Рейкі
___Теоретична частина другого ступеню, включає в себе вивчення символів Рейкі - Чо-Ку-Рей, Сей-Хе-Кі і Хон-Ша-Зе-Шо-Нен, їх зміст, інтерпретацію, якість енергії, способи написання та їх варіанти, методи роботи з ними. Важливою частиною теорії є вивчення принципів, засобів і методів передачі енергії Рейкі на відстані. У теоретичну частину входить також вивчення енергетичних вправ.
___Практична частина курсу - медитативні техніки  акцентовані на концентрації на символах - графічних аналогах мантр. Також у практичну частину виноситься робота учня з енергетичними вправами, з метою пробудження духовної свідомості, поєднання фізичного та духовного планів тіла за допомогою контролю передавання енергії.
 
___Курс навчання Майстер Рейкі
___Теоретична частина курсу полягає у вивченні символу Майстра - Дай-Ко-Міо, варіантів його написання, інтерпретації його змісту, якості енергії і методики його застосування. Також на цьому курсі розглядаються питання, які притаманні лише ступеню Майстра Рейкі: езотеричні правила, етичні правила.
___Практична частина курсу - медитативні та енергетичні техніки рівня Майстра Рейкі, які включають в себе вправи, спрямовані на глибинну корекцію кармічних зв'язків, програмування долі.

Зауваження: даний розділ може змінюватися: курси навчання можуть бути розширені (або навпаки зменшені) без попереднього оголошення. Записатися на курс навчання можна у відповідному форумі або тут. Під час навчання ми забезпечуємо інформаційну підтримку учня.

Навчання Рейкі

 

Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту