Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
___Кола Рейкі - це регулярні групові практики Рейкі. Кола не є обов'язковою частиною практики Рейкі (робота з енергією Рейкі сама по собі практика самодостатня), тому Ви можете займатися самостійно і не приймати участь у групових практиках.
___Коло Рейкі надає можливість спілкування з однодумцями, це можливість освоїти медитації, задати Майстрам питання, які з'являються під час поглиблення в практику, а головне це можливість медитувати і працювати у великому, потужному , колективному потоці енергії. Адже при проведенні Кола енергія Рейкі посилюється в декілька разів і створює потужний цілющий потік, який допомагає учасникам Кола вирішити проблеми із здоров'ям, чи будь-які інші проблеми, тобто можна проводити Кола спрямовані, наприклад, на соціальну реалізацію. 
___Якщо у Вас виникло бажання прийняти участь у груповій практиці - ласкаво просимо прийняти усачть у  Колі. Але слід пам'ятати про те, що у Колі Рейкі можуть приймати участь особи, які отримали ініціацію Рейкі не нижче другого ступеню (пояснення тут).
__На даний час, ми проводимо лише дистанційні Кола Рейкі, які відбуваються на безоплатній основі. Така енергетична практика - це добровільне бажання її  учасників. Про дату, час та мету проведення Кола Рейкі можна дізнатися на форумі, а також з анонсу на головній сторінці сайту. Ви також можете запропонувати свою мету для проведення Кола тут.

Круг Рейкі
 
 

Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту