Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Правові застереження сайту Майстрів Рейкі Світлани та Володимира
 
I. Визначення
1.1. "Власник" - Майстри Рейкі Світлана та Володимир
1.2. "Сайт" - інтернет сайт Майстрів Рейкі Світлани та Володимира доступний за адресами: http://www.reyki.at.uaта http://reyki.at.ua
1.3. "Матеріали" - інформація, яка або розміщена на Сайті Власника і пов'язана із Сайтом посиланнями, або завантажена з сайту, або отримана шляхом звернення до Сайту.
1.4. "Користувачі" - особи, які звертаються і використовують Матеріали Сайту Власника.
II. Загальні положення
2.1. Правові застереження про використання матеріалів Сайту (далі за текстом "Застереження") укладаються між Власником, і будь-яким Користувачем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також і розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів сайту, мають на увазі юридично зобов'язуючу згоду Користувача на дотримання умов і положень цього Застереження. Власник і Користувач іменуються далі "Сторони".
2.2. Власник Сайту гарантує, що ніякі індивідуальні відомості про користувачів цього ресурсу не можуть бути розголошені або передані третім особам. Єдиною формою інформації, яка доступна для відкритої публікації або передачі будь-кому, є статистика.
III. Правила використання Матеріалів Сайту
3.1. Вся інформація (зображення) * на Сайті належить Власнику, за винятком тієї інформації, яка була запозичена в інших ресурсів, із зазначенням імені автора та (або) джерела та (або) посилання на джерело.
3.2. Вказівка на джерело в статтях, що запозичені в інтернеті, проводиться відповідно до вимог ресурсу-джерела. Якщо з випадково джерело не вказано, можливо такої вимоги не було чи мова йде про чисто технічну помилку. Якщо ви є автором однієї зі статей, яка опублікована на сайті, і ваше ім'я не вказано в ролі автора або не вказано джерело, будь ласка зв'яжіться з адміністратором через форму
Зворотній зв'язок.
3.3. Під використанням Матеріалів Сайту розуміється будь-яке відтворення, розповсюдження, переробка та інші способи, передбачені
Законом України "Про авторське право і суміжні права".
3.4. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки з дозволу правовласника - Власника Сайту. Це Застереження визначає умови і порядок використання Матеріалів Сайту.
3.5. При публікації Матеріалів Сайту Користувачі зобов'язані дотримуватися таких правил:
__3.5.1. Передрук можливий лише при дотриманні п. 21-25
Закону України "Про авторське право і суміжні права"та Закону України "Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право"
__3.5.2. Оформлення посилань на джерело Матеріалів:
____а) при відтворенні матеріалів сайту в Інтернеті Користувачі зобов'язані дати гіперпосилання на Сайт -
http://www.reyki.at.ua/. Це гіперпосилання повинно бути розташоване на початку і (або) в кінці відтворюваної цитати і (або) частини Матеріалів;
____б) відтворення в інтернеті Матеріалів Сайту, які отримані з вторинних джерел, можливе лише з посиланням на першоджерело;
____в) всі статті, авторами яких Власники Сайту**, що опубліковані на сайті в розділі Каталог статей, і навчальні матеріали є власністю автора і можуть бути використані лише з його дозволу та за умов наявності активного посилання на авторський Сайт.
3.5.3. Дотримуватися якості відтворення: при відтворенні матеріалів Сайту категорично заборонено змінювати (видаляти) будь-яку частину авторських статей і (або) навчальних матеріалів без письмового дозволу автора. Скорочення інших Матеріалів допускається, але лише в тому ступені, в якій це не призводить до спотворення змісту і виключно після узгодження з автором.
IV. Зовнішні посилання
4.1. Цим Застереженням, Власник надає Користувачам невиняткове, обмежене, відкличне право на розміщення гіпертекстового посилання (далі по тексту "Посилання") на Сайт виключно з некомерційною метою.
4.2. Користувачам забороняється:
__4.2.1. Розміщувати посилання або користуватися ним таким чином, який призведе до виводу Сайту і (або) будь-якої його частини на екран у вигляді окремого кадру у вікні, або до появи асоціацій з будь-якого роду рекламою і (або) спонсорською програмою, яка не має жодного стосунку до Сайту, або до іншого включення інформаційного наповнення Сайту до складу інших сайтів.
__4.2.2. Модифікувати, видозмінювати будь-який елемент Сайту, блокувати та (або) іншим чином перешкоджати його відображенню.
__4.2.3. Посилатися на Сайт через який-небудь сторонній уніфікований покажчик ресурсів ( "URL") і (або) сайт-дублер.
V. Відповідальність
5.1. Вся інформація на сайті несе ознайомлювальний характер і не є керівництвом для самостійної діагностики і (або) лікування. Користувачі прямо погоджуються використовувати її у своїх інтересах під свою особисту відповідальність.
5.2. Всі системи енергетичного зцілення, які описані на сайті (форумі сайту) не замінюють, а лише доповнюють медикаментозне лікування і (або) процедури, які доведені лікарями.
5.3. Запис на лікування (навчання) того чи іншого курсу лікування (навчання) (платного і (або) безкоштовного) є особистим рішенням пацієнта (учня) та його особистою відповідальністю.
5.4. Власники Сайту не несуть відповідальності за можливий збиток, нанесений вашому здоров'ю, самостійним лікуванням, яке проводиться на підставі інформації, отриманої на Сайті. Користувачі несуть повну індивідуальну відповідальність за будь-яке неправильне трактування, яке може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання Матеріалів, що містяться на Сайті і (або) отриманих у рамках консультацій на форумах Сайту. Ні за яких обставин відповідальність за наслідки, які прямо і (або) побічно спричинило використання матеріалів, розміщених на цьому Сайті, не може покладатися на Власників Сайту і бути підставою для їх судового переслідування. Користувачі Сайту повинні усвідомлювати факт, що будь-які поради та (або) рекомендації є, перш за все, інформацією до роздумів, але ні в якому разі не керівництвом до дії.
5.5. Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду - як прямих, так і непрямих.
5.6. Власники Сайту не гарантують безперебійної і (або) безпомилкової роботи Сайту.
5.7. Власники Сайту не можуть гарантувати того, що представлені на Сайті інформаційні Матеріали не містять помилок. Власники сайту залишають за собою право змінювати розміщені на Сайті Матеріали, в будь-який час і без попереднього оголошення про наміри та (або) зміни.
VI. Копірайт і додаткові умови
6.1. Майстри Рейкі Світлана та Володимир, http://www.reyki.at.ua, http://reyki.at.ua, reyki.at.ua є знаками для товарів і (або) послуг, права на які належать Власникам Сайту. Всі права на ці товарні знаки захищені відповідно до чинного законодавства України. Права на інші товарні знаки, опубліковані (або, які демонструються) на Сайті, належать їх власникам.
6.2. Права на дизайн Сайту належать Бондаренко В.В.
6.3. Правові застереження Сайту є договором. Власники сайту залишають за собою право як змінити Правові застереження, так і ввести нові. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачами Матеріалів Сайту після зміни Правових застережень автоматично означає їх прийняття. 
  
__* Виняток становлять загальнодоступні зображення з мережі інтернет
_** Статті (навчальні матеріали), авторами яких є Власники Сайту - письмові та (або) усні матеріали, розроблені Майстрами Рейкі Світланою та Володимиром.
 
Останнє оновлення - 10.12.2009 

Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту