Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Правила проведення сеансів енергетичного лікування Рейкі.

___ВАЖЛИВО!!!
___Дана інформація обов'язкова для ознайомлення всіма без виключення особами, які бажають отримати сеанс енергетичного лікування Рейкі. Дані правила однаково розповсюджуються як на очні сеанси, так і на дистанційні сеанси Рейкі. На відмінності притаманні даним видам сеансів буде зроблено наголос.

Як проходить сеанс Рейкі
___Типовий сеанс Рейкі відбувається в наступній формі: особа, яка отримує сеанс спокійно лежить - спочатку на спині, потім на животі. Поза має бути розслабленою, руки та ноги не мають бути перехрещеними. Очі можна закрити (далі у дужках будуть наведені відмінності дистанційного сеансу: при дистанційному сеансі можна лежати лише на спині, решта залишається незмінним). Бувають випадки, коли людина не може лежати в цих позиціях,наприклад, вагітна жінка. В таких випадках сеанс проводиться в тому положенні, в якому людині найбільш зручно, тобто сидячи або лежачи на боці. Цілитель, який проводить сеанс у визначеній послідовності кладе свої руки на різні місця тіла людини, яка отримує сеанс. 
___Роздягатися для отримання сеансу Рейкі не потрібно - Ви можете приймати сеанс в тому одязі, в якому Ви не відчуваєте дискомфорту. Однак, все ж таки бажано послабити тугий ремінь або комір. Також бажано зняти верхній одяг (при дистанційному сеансі: рішення у якому одязі приймати сеанс залишається виключно за Вами).
 
ВАЖЛИВО!!!
___Історично склалося, що в нашій культурі дотики до тіла часто асоціюються з інтимністю і сексом. Якщо Ви не хочете, щоб інша людина доторкалась до будь-яких місць на вашому тілі - просто дані питання необхідно обговорити перед початком сеансу.

Місце для проведення сеансу Рейкі
___Немає ніяких особливих вимог до облаштування місця проведення сеансу. Головне, щоб це було спокійне, затишне місце (при дистанційному сеансі,наприклад, дивитися телевізор і одночасно приймати сеанс Рейкі не рекомендується, також не рекомендується приймати сеанс лежачи в теплій ванні — під час сеансу Рейкі людина може заснути). Для створення затишної, розслаблюючої атмосфери ми рекомендуємо використовувати: розслаблюючу музику, свічки замість електричного світла та ароматичні палички. Але ці та подібні речі не є обов'язковими, ефективність сеансу Рейкі не залежить від їх наявності.
 
Тривалість сеансу Рейкі
___Середня тривалість одного сеансу рейки - 20 - 30 хвилин. Тривалість може змінюватися залежно від конкретних обставин і самопочуття, також менше часу займають сеанси із дітьми (при дистанційному сеансі слід, як правило, додати ще 15-20 хвилин).
___Для відчутного покращення стану зазвичай достатньо десяти сеансів Рейкі. Однак для досягнення повного зцілення (залежно від захворювання) може бути потрібно значно більше сеансів. Бувають випадки, коли необхідно кілька місяців, рік чи більше часу. Однак, якщо ця методика зцілення Вам підходить і Ви хочете продовжувати лікування, можливо, Вам буде зручніше отримати ініціацію Рейкі і продовжувати лікування самостійно.
 
Де і кому можна отримати сеанс Рейки
___Сеанс Рейкі може провести будь яка людина, яка має ініціацію у любий ступінь Рейкі (окрім дистанційного сеансу, деталі тут). Однак, чим вищий ступінь Рейкі, тим більшого лікувального ефекту можна досягти сеанс.
___Лікувати енергією Рейкі можна і необхідно у даний час будь-які хвороби. Також енергія Рейкі абсолютно безпечна для дорослих і дітей. Сеанси Рейкі можна проводити навіть новонародженим дітям. Рейкі дозволяє покращити загальний тонус малюків, зміцнити захисні сили організму. Важливою умовою проведення сеансів Рейкі дітям є те, щоб батьки були згодні на проведення сеансу.
 
ВАЖЛИВО!!!
___Після завершення сеансу Рейкі корисним є відповісти собі на ряд питань:
- які відчуття були під час і після сеансу?
- чи змінився Ваш фізичний і емоційний стан після сеансу?
- якщо зміни є - чи подобаються вони Вам?
- чи було Вам комфортно під час сеансу або ж в наступний раз хотілося би щось змінити?
Ми наполегливо просимо дати відповідь на дані питання на наш форум.

Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту