Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
___Як правило, стикаючись з чимось новим, невідомим, людина намагається зрозуміти: що ж це таке? Але не все можна пояснити, описати, розкласти по поличках... Найпростіші і повсякденні в житті речі раптом виявляються такими, що неможливо пояснити. Якщо Ви чули про систему зцілення дотиком, тоді мабуть задавали собі запитання: "Що таке енергетичне зцілення Рейкі?", "Як можна зцілити на відстані за допомогою енергії Рейкі?", "Які хвороби можна вилікувати?" Ми спробуємо допомогти у цьому. Про нас, Майстрів Рейкі Світлану та Володимира Ви можете детальніше дізнатися у цьому розділі. В цьому ж розділі ми спробуємо коротко ознайомити Вас з системою енергетичного зцілення Рейкі.
___Рейкі (яп. 霊 気) - це система природного зцілення, яка була відновлена  в кінці XIX, початку XX століття в Японії, відноситься до комплементарної медицини. Слово Рейкі складається з двох ієрогліфів: Рей і Кі. У перекладі з японської Рей це всесвіт, дух, душа. Кі - енергія, розум, серце. Рейкі ще називають Універсальною Життєвою Енергією
___Засновник системи - доктор Мікао Усуі провів тривалий час у пошуках і дослідженні різних засобів природного зцілення. Детальніше про відродження Рейкі можна прочитати у цій статті.
___Мікао Усуі вважав, що здорове тіло визначається здоровим духом. Тому він рекомендував слідувати п'яти життєвим правилам імператора Мейдзі, а саме:

чудодійний засіб від усіх хвороб-
саме сьогодні
1. Не будь злий.
2. Не хвилюйся.
3. Будь вдячним.
4. Посилено працюй над собою.
5. Будь ласкавим до людей.
Кожного ранку і щовечора з'єднуй долоні в молитві.
Нехай ці слова, вимовлені твоїми губами, стануть молитвою твого серця.

___Практика Рейкі - особиста щоденна практика, доступна для абсолютно кожної людини. А ще це незбагненне таїнство життя. У традиції Рейкі Усуі Ріохо це таїнство передається через ініціацію, яка надає можливість лікувати за допомогою Рейкі будь-якій людини, незалежно від її особистих якостей, умінь та іншого. Було б лише бажання. Бажання, що підкріплене дією, тобто зверненням до Майстра-Вчителя з проханням про навчання. При цьому особисто я не знаю жодної людини, в якої життя не змінилося після того, як вона стала на шлях навчання або цілительства Рейкі. Це відбувається через те, що система лікування Рейкі не лише надає можливість фізично зцілитися, це ще й більшу можливість - духовного зросту, причому саме настільки, наскільки  конкретна людина готова і згідна. Кожен отримує саме те, що для нього в даний момент є найбільш необхідним.
___Сучасною медициною доведено, що Рейкі стабілізує кров'яний тиск, уповільнює дихальний і серцевий ритми, ефективно зупиняє кровотечу та знижує стрес. Також після сеансів Рейкі нормалізуються показники крові. Досить швидко зцілюються й простудні захворювання. За нетривалі курси виліковуються тонзиліти, бронхіти, пневмонії, цистити та інші запальні захворювання. Досить часто спостерігаються випадки швидкого розсмоктування доброякісних пухлин, зцілення нервових і судинних захворювань. Більш тривалі курси лікування потрібні для зцілення таких хронічних захворювань як гіпертонії, артрити, радикуліти, сечокам'яна і жовчнокам'яна хвороби.
___За кордоном клінічні дослідження Рейкі проводяться вже багато років, одним з лідерів таких досліджень є Національний Центр комплементарної і Альтернативної Медицини США (NCCAM). Згідно з дослідженнями цього центру, Рейкі - безпечна система зцілення.  Жодних побічних ефектів за період дослідження ще не було виявлено. Рейкі дає позитивний ефект при роботі зі страхами, емоційними розладами, хронічними болями і в цілому поліпшує самопочуття. Система Рейкі виявилась чудовим доповнення до традиційної медицини при лікуванні серйозних захворювань, наприклад пов'язаних з хірургічним втручанням, допомагаючи усувати побічні ефекти після операції. (деталі англійською тут ).
___Дослідженнями канадських вчених зафіксовано, що вплив енергії Рейкі може поліпшувати функції наднирників і селезінки, в цілому підвищувати імунітет. (Hartwell, B., Brewitt, Dr. B. [1997] The efficacy of Reiki hands-on healing - Improvements in adrenal, spleen and nervous function as quantified by electro-dermal screening. Alternative Therapies Symposium, Florida 1997. Alternative Therapies, vol 3, no 4, p89.). А у Онкологічному Інституті м. Едмонтон, Канада систему Рейкі досліджували, як доповнення до терапії знеболювання із застосуванням опійних препаратів. Так як дослідження в даній галузі раніше не ще проводилися, на експериментальне вивчення відібрали 20 добровольців, які відчували біль на 55 ділянках з різноманітних причин, включаючи й рак. Під час дослідження, сеанси Рейкі проводили сертифіковані фахівці другого ступеню Рейкі. Біль вимірювалася з використанням візуальної аналогової шкали (VAS) та шкали Likert до і відразу після Рейкі-впливу. Обидва інструменти показали дуже істотне (p <0.0001) скорочення ступеню болю після Рейкі-сеансів. (Olson K, Hanson J, 1997. "Using Reiki to manage pain: a preliminary report." Cancer Prevention Control 1997, June, Vol.1(2): pages 108-13).
___Є й інші ефекти, які проявляються після дії Рейкі, наприклад: скорочення післяопераційного часу перебування в стаціонарі та суттєве  зниження застосування знеболюючих препаратів, (Aladydy, Patricia and Kristen Alandydy, 1999. "Using Reiki to Support Surgical Patients". Journal of Nursing Care Quality, 1999 Apr;13(4): pp. 89-91.) поліпшення при психологічних травмах, допомога при реабілітації від алкогольної та наркотичної залежності.  Сеанси Рейкі також мають загально зміцнючу та змолоджуючу дію.
___Не дивлячись на те, що ефективність Рейкі постійно підтверджується на практиці всіма пацієнтами та цілителями, деяким людям все ж простіше усвідомити інформацію про Рейкі, маючи відомості, що офіційна наука визнала даний вид лікування. Так от, ще наприкінці минулого століття наука мала незаперечні докази існування тонких тіл й енергій. На даний же момент в теоретичній фізиці вже сформульована єдина теорія поля, всі постулати якої підтверджують існування та можливості Рейкі. До того ж було проведено безліч експериментів, що підтверджують всі спостережувані ефекти Рейкі: поширення з гіперсветовимі швидкостями (практично миттєве) незалежно від відстані; проникнення через будь-які природні перешкоди; прояв у вигляді виділення або поглинання енергії. Просто в науці описуються взаємодії торсіонних полів з фізичним вакуумом, а ми згідно з традицією називаємо це словом "Рейкі". Множинні властивості цього інформаційно-енергетичного потоку вже знаходять застосування в сучасних технологіях. Створюються, наприклад, засоби зв'язку малої потужності, що забезпечують миттєвий зв'язок, що не залежить від середовища і відстані (підземний, підводний зв'язок). Детальніше ці аспекти висвітлюються тут.
___Рейкі являє собою ще й давню систему цілительства, яка володіє незрівнянної простотою, універсальністю і силою. Робота в Рейкі передбачає як проведення безпосереднього сеансу, так і роботу на відстані (дистанційний сеанс), при якому пацієнт може знаходитися за тисячі кілометрів від цілителя Рейкі. Потужний потік енергії Рейкі тече через цілителя і змінює стан енергії в тілі пацієнта і біля нього.
Під час сеансу пацієнти можуть відчувати глибоку релаксацію, жар, поколювання, сонливість або бадьорість. Це в свою чергу призводить до зміни стану матерії - проходять хвороби, поліпшується самопочуття і настрій. У кожного цілителя Рейкі є досвід чудових зцілень - коли після першого сеансу, а іноді і під час нього, стан пацієнта, який приймає Рейкі, поліпшується настільки, що він назавжди забуває про свою хворобу або проблему. Взагалі ж гарантований результат досягається регулярними сеансами з цілителем Рейкі, або ж самостійними при наявності ступеню Рейкі.


Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту