Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
____Що таке дистанційний сеанс Рейкі? Як таке можливо? На сьогодні будь-який школяр знає, що наш світ наповнений потоками різних енергій. Останні наукові дослідження показали, що можлива передача енергії (сигналу) на відстані миттєво. Як ми знаємо, Рейкі - це Універсальна Життєва Енергія. Вона пронизує усе живе і створює особливий простір,в якому сигнали поширюються миттєво. Тобто в енергії Рейкі фізичних відстаней не існує. Таким чином для людини, яка практикує Рейкі та знає, як увійти в цей простір - відстань не має жодного значення.
____Індивідуальні дистанційні сеанси проводяться за попереднім записом. Запис відбувається у відповідній гілці форуму (можлива й конфіденційна реєстрація). Ви надаєте нам інформацію:
1) прізвище, ім'я та вік пацієнта; 
2) адреса проживання пацієнта;
3) мета сеансу: конкретні проблеми, які ви бажаєте усунути (загальне оздоровлення, зняття стресу та т.і.).
____Також можна провести сеанси кармічного зцілення, які усувають причини більшості фізичних та духовних хвороб.
____Перший сеанс проводиться безкоштовно.
____Якщо Ви вагаєтеся з вибором тематики сеансу, можна порадитися із Майстром Рейкі Світланою у нашому форумі або ж листуванням. Після домовленості на форумі, також можлива телефонна консультація. Перед записом на сеанс енергетичного цілительства Рейкі, Вам варто ознайомитися з Правилами проведення сеансів Рейкі (швидкий перехід тут) та Правовими застереженнями (швидкий перехід тут).

Енергія Рейкі

Пошук

Хмаринка тегів

Архів записів

Друзі сайту