Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Рейкі [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Рейкі

З чого починається Рейкі
Володимир Бондаренко,
Майстер Рейкі
 
Рейкі
З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЙКІ
 
___Якщо задуматися, розумієш, що доступність та природність Рейкі (лікування накладанням рук) не така вже й новина. Що ми всі робимо, коли відчуваємо біль? Перш за все - докладаємо до цього місця долоню! Навіщо? Та тому, що глибоко всередині нас вже є це знання - що саме і як треба робити. Але ми  не усвідомлюємо і не розвиваємо це знання, більшість з нас взагалі ігнорує його, не вміє використовувати тоді, коли в нас нічого не болить, просто для профілактики ...
___Що ж таке Рейкі, з чого воно починається? Рано чи пізно у багатьох виникають ці питання. Давайте спробуємо розібратися в них.
___Рей - Бог, Кі - енергія. Рейкі - Божественна Енергія Любові та Гармонії. З одного боку, це жива, розумна енергія, яка постійно йде від Вічного Джерела, з іншого ж - найдавніша система зцілення душі і тіла на кармічному рівні.
___Рейкі - це не чарівна паличка. Це можливість за допомогою енергії Творця зцілитися від найтяжчих захворювань, виправити покалічені долі, розкрити творчий потенціал і виконати свою місію. Рейкі - це потік Божественної енергії, що йде зверху від Першоджерела. Саме в цьому полягає принципова відмінність Рейкі від екстрасенсорики та біоенергетики, які, в кращому випадку, можуть призвести до нестійкого і неповного відновлення здоров'я людини виключно як біологічного об'єкту. Рейки ж веде до істинного зцілення людини в її нерозривній триєдністі: тіло, душа й дух.
___Рейки використовують різні люди: молоді й літні, лікарі, вчителі, домогосподарки, атеїсти та віруючі, здорові і хворі. Це найпростіша, природна і демократична практика зцілення у світі. Починаючи з зцілення себе і свого життя, учень напрацьовує досвід, знання і вміння для того, щоб почати допомагати іншим. Люди, які практикують Рейкі, поступово змінюють свою долю, отримуючи величезні здібності та можливості.
___Усі хвороби - це порушення потоку енергії в організмі. Коли цілитель з'єднує пацієнта з Всесвітом, енергія спрямовується в ту частину організму,  де є найбільна потреба у ній. Вона прориває енергетичні блоки, заповнює порожнечі, в яких довгий час відчувався її недолік, перерозподіляється з тих місць, де є її надлишок. Енергія і тіло пацієнта самі вирішують, що саме має відбутися під час сеансу - ось головна відмінність Рейкі від багатьох інших практик цілительства. Цілитель сам нічого не робить, він - провідник Божественної енергії. Тому відпадає необхідність захищатися від негативної енергетики пацієнта, немає і страхів зробити щось неправильно.
___Цілительство Рейкі добре поєднується і з методами класичної медицини. Вона незамінна в період реабілітації після важких хвороб, які виснажують життєві сили організму, особливо до операцій і після них. Енергія підсилює дію ліків, одночасно значно послаблюючи побічні ефекти. Прекрасний ефект дає поєднання Рейкі з іншими природними методами зцілення: фітотерапією, рефлексотерапією, масажем, голодуванням і т.п.
___Слід також звернути особливу увагу і на те, що Рейкі - це не релігія, не конфесія, не віросповідання (як би комусь і не було зручним таке пояснення - тим, хто шукає нечисту силу, окультизм і магію, або, заманювання людей в різні секти). Рейкі було, є і буде найдавнішим мистецтвом фізичного і духовного зцілення. До речі вже й науково доведеним, але це тема іншої статті.
___Розглянемо друге питання - з чого почати? Відразу скажу, не потрібно спеціальної "віри", але, безсумніву, необхідна довіра. Головне для початку занять сеансами Рейкі - отримання ініціації Рейкі.
___Ініціація цє таїнство, ритуал, який має свій регламент, обряд, за допомогою якого Майстер-Вчитель Рейкі відкриває канал проходження енергії Рейки, як би "налаштовує на прийом" цієї енергії. Тільки маючи ініціацію, можна починати працювати з енергією Рейкі. Це єдиний метод передачі можливості роботи з енергією Рейкі від людини до людини, що залишається з людиною до кінця її життя і не залежить від того, чи буде вона надалі практикувати чи ні.
___Ініціація заповнює тіло величезною кількістю енергії. Щоб максимально м'яко й ефективно засвоїти цю енергію, вкрай важливо після отримання ініціації щодня проводити собі сеанси Рейкі. Це допоможе організму адаптуватися до змін, що відбулися.
___У системі Рейкі існує три ступені, перехід на кожну з них відбувається за допомогою ініціації. Давайте їх коротко розглянемо.
1-а ступінь Рейкі. 
___Після ініціювання у 1-у сходинку можна проводити сеанси Рейкі собі, виліковуючи захворювання фізичного тіла, приводити в порядок самого себе. Також можна проводити контактні сеанси Рейкі родичам, за їх згодою. На цій сходинці основою практики стає звичайний контактний сеанс, під час якого відбувається таїнство зіткнення з Рейкі.
2-а ступінь Рейкі.
___Основою практики Рейкі 2-го ступеня, як і раніше є традиційний сеанс Рейкі. На цьому ступені додається робота з Рейкі на відстані з іншою людиною, тобто для проведення сеансу безпосередній контакт з хворим вже не є необхідним.
Майстер Рейки.
___Бажання стати майстром - результат усвідомленого рішення навчати і передавати цю практику. Це також ще один щабель саморозвитку на шляху в Рейкі. Людина все життя вчиться у Життя, у Рейки і у своїх учнів та інших майстрів, переосмислюючи свій досвід і своє розуміння такої зовні простої і такої нескінченно глибокої практики - Рейкі.
 
Категорія: Рейкі | Додав: Vl@dimir (31.10.2009)
Переглядів: 778 | Коментарі: 2 | Теги: ступені Рейкі, Мікао Усуі, Бондаренко Володимир, Рейкі, зцілення, Що таке Рейкі, Майстри Рейкі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Друзі сайту