Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Рейкі [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Рейкі

Науковий і практичний підходи до Рейкі
НАУКОВИЙ І ПРАКТИЧНИЙ ПІДХОДИ ДО РЕЙКІ

___Дослідженнями багатьох зарубіжних і російських вчених експериментально доведено існування особливих енерго-інформаційних процесів, які повністю відповідають вченням Рейкі щодо універсальної життєвої енергії.
___Під впливом досліджень в даній області змінювалася й точка зору західних вчених. Однією з причин такої зміни з'явився винахід чутливих приладів, що дозволяють виявити енергетичні поля навколо людського тіла.
___Згодом було виявлено, що всі тканини і органи проводять певні магнітні пульсації, які стали відомими як біомагнітні поля. Традиційні електричні записи, типу електрокардіограми і електроенцефалограми, тепер доповнюються біомагнітним записом, так званою магнетокардіограмою та магнетоенцефалограмою. З різних причин запис саме магнітних полів навколо тіла у більшості випадків забезпечує більш точне визначення фізіології і патології, ніж традиційні електричні вимірювання.
___Ще в 20-і роки Гарольд Саксон Бурра - видатний дослідник, який працював у Школі Медицини в Єльському Університеті, припустив, що хвороби можуть бути виявлені в енергетичному полі людини перш, ніж з'являються їхні фізичні ознаки. Крім того, Бурра був переконаний, що хвороби можна попередити шляхом впливу на енергетичне поле.
___Ці концепції випереджали свій час, але тепер підтверджені в медичних науково-дослідних лабораторіях у всьому світі. Вчені використовують різні прилади, щоб визначити, яким чином хвороби змінюють біомагнітні поля навколо тіла. Інші застосовують пульсуючі магнітні поля, щоб стимулювати зцілення. Знову ж таки, чутливі індивідууми описували ці явища протягом довгого часу, але не було ніякого логічного пояснення тому, як це могло траплятися.
___На початку 80-х доктор Джон Циммерман проводячи дослідження в Університеті Штату Колорадо в Денвері виявив, що від рук людини, що практикує Рейкі, виходить сильна біомагнітна пульсація. Частота пульсацій була нестійка, вона коливалася в межах від 0,3 до 30 Hz (циклів у секунду), найбільш часто - у діапазоні 7-8 Hz. Біомагнітні пульсації, які виходять від рук, перебувають у тому ж самому діапазоні хвиль, що і мозкові хвилі. Подальші наукові дослідження показали, що цілющими властивостями володіє весь діапазон хвиль.
___Підтвердження досліджень Циммермана з'явилося в 1992 році, коли доктор Сето і його колеги (Японія) почали вивчати безпосередньо майстрів, що практикують нетрадиційні методи зцілення. Енергія, що виходить від їх рук, настільки сильна, що може бути виявлена простим магнетометром, що складається з двох котушок  на 80000 обертів дроту. В подальшому експерименти були розширені та перенесені на звук, світло і теплові поля, які випромінюються цілителями. Найцікавішим є те, що частота пульсацій весь час змінюється. Більш того, медики, що досліджують терапевтичний вплив пульсуючих магнітних полів, виявили, що одні й ті самі хвилі ефективні для зцілення як м'яких, так і твердих тканин. Певні хвилі стимулюють ріст нервів, кісток, шкіри, капілярів, зв'язок.
___Практикуючі Рейкі лікарі і їх пацієнти щодня отримують докази ефективності цієї системи (іноді - навіть у безнадійних випадках!),  та сучасна медицина починає визнавати цю терапію, яка приносить результати, що й було підтверджено новими науковими дослідженнями.
___Останнім часом активізувалися наукові дослідження, пов'язані безпосередньо з енергією Рейкі. Під час лікування внутрішня та універсальна енергії з'єднуються в руках провідника, і це з'єднання, незалежно від філософських, релігійних чи езотеричних поглядів, сприяє процесу зцілення. Показовим у цьому відношенні є фотографії пальців рук Майстра Рейкі до і після лікувального сеансу.

Кирліан-фото до лікувального сеансу
Кирліан-фото до лікувального сеансу


Кирліан-фото відразу після  лікувального сеансу
Кирліан-фото відразу після лікувального сеансу


___На цих фотографіях видно, наскільки активізується випромінювання енергії під час сеансу.
___Вченими проведено безліч дослідів, що доводять ефективність впливу енергії Рейкі на клітинному та інших рівнях і навіть на неживі предмети. Об'єктами наукових досліджень були одноклітинні організми, рослини, комахи, лабораторні тварини і такий лабораторний матеріал, як кров'яні тільця, нейрони, клітини ракової пухлини, молекули води, і звичайно ж самим детальним чином досліджувався вплив енергії на людину.
___Наприклад, було досліджено вплив енергії Рейкі на відкриту рану. Паралельно проводилося лікування двох людей з однаковими ушкодженнями шкірного покрову, але один з них зазнавав прихованого від нього впливу Рейкі-провідника щодня протягом 10 хвилин. Про це дії також не знали лікарі, що спостерігали за процесом загоєння ран. Чотири незалежні експерти провели контрольні заміри процесів загоєння через п'ять і десять днів. Результати разюче відрізнялися один від одного. У тому випадку, коли людина піддавалася впливу енергії Рейкі, процес загоєння пройшов на 50%  через п'ять днів і на 85% - через десять. У другого досліджуваного в дні контрольних вимірів були наступні результати: 15% і 40% відповідно.

Переклав на українську мову Бондаренко Володимир.
 Джерело: http://www.reiki.su/reiki9.html
Категорія: Рейкі | Додав: Vl@dimir (02.11.2009) | Автор: Vl@dimir
Переглядів: 784 | Теги: енергетичне цілительство, науковий підхід до Рейкі, Мікао Усуі, Рейкі, Бондаренко Володимир, зцілення, наукове обгрунтування Рейкі, цілительство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Друзі сайту