Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Рейкі [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Рейкі

Наукові засади енергетичного цілительства
___У минулому номері "Психологии сейчас" було надруковано матеріал про психосоматику, що пояснює зв'язок між психологічними навантаженнями та хворобами людини. Психологи вже вивчили вплив "особистого профілю" людей на те, якими хворобами вони хворіють. Це допомагає людині зорієнтуватися у власній психіці і прискорити процес одужання, але ніяк не пояснює природу того, що відбувається.
___Тому ми звернулися за роз'ясненнями до ведучого фахівця лікувально-реабілітаційного центру "Дханвантарі", Майстра Рейкі Юлії Раковської.
 
НАУКОВІ ЗАСАДИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО ЦІЛИТЕЛЬСТВА
 
___Фахівці вашого центру дотримуються так званого холістичного підходу в медицині. З чим це пов'язано?
___Справа в тому, що традиційний підхід, що проповідує лікування тільки фізичного тіла людини (або, що набагато гірше - просто окремо взятих його систем) давно вже вичерпав себе. Реальні результати може дати тільки комплексний підхід - він ні в якому разі не відкидає досягнення західної медицини, але в більшій мірі керується принципами впливу на всі тіла і оболонки людини, напрацьованими у східній цілительській практиці.
___Це дає якийсь конкретний результат?
___Я сказала б, що тільки такий підхід і може дати довгостроковий результат. Адже тільки розглядаючи проблему, з якою прийшов пацієнт, у найширшому спектрі, можна виявити справжню причину його захворювання, як фізичного, так і душевного.
___А Ваша освіта не заважає цілительській діяльності? Адже прийнято вважати, що, приймаючи і випромінюючи Рейкі, ми маємо справу з таким собі проявом Божественного - чогось, що має на увазі віру, але ніяк не знання.
___Ви в певному сенсі праві. Справді, те, що я - фізик за освітою - одночасно можу бути ще й майстром Рейкі, нещодавно викликало б здивування. Зараз же я це сприймаю не тільки як єдино логічне, але й абсолютно обгрунтоване поєднання. Більше того, саме знання теоретичної та експериментальної фізики допомагають комфортно почувати себе при проведенні цілительськіх практик. Для мене особисто дуже важливо розуміти, що відбувається, і з чим я маю справу. Адже наука вже може пояснити всі парапсихологічні, цілительські і навіть магічні здібності людини. Просто ця інформація не так відома і досяжна, як, скажімо, політичні новини.
___Виходить, що наука вже може пояснити і істинну причину захворювань людини? Наприклад, ті ж психосоматичні ефекти?
___Звичайно. Просто у психосоматиці доведено, що застійні негативні емоції (гнів, заздрість, роздратування) створюють передумови для виникнення застійних процесів в тілі (запалення, зашлакованість, новоутворення), а фізика може пояснити причину таких реакцій організму на емоційні збудники.
___Насправді для того, щоб зрозуміти справжню причину того, що відбувається не потрібно володіти великим обсягом теоретичних знань. Досить згадати, що будь-яка матерія має, перш за все, хвильову структуру, а, отже, може бути описана за допомогою хвильових характеристик, тобто частоти хвилі і її амплітуди.
___Накладення хвиль однакової частоти призводить до виникнення хвильового резонансу - взаємного посилення або послаблення амплітуди.
___Про резонанс знають всі ще зі шкільного курсу фізики. Тільки при цьому забувають або не здогадуються, що всі емоції, які ми випромінюємо, також мають хвильову природу, а це означає те, що будь-якій емоції відповідає своя особлива частота і довжина хвилі. Більш того, всі емоції, які випромінює людина, не тільки транслюються нею у простір, але і пронизують всі її тіла і оболонки.
___Внесок фізиків в доказі залежності здоров'я людини від його емоційного настрою полягає в тому, що ними були винайдені прилади, що дозволяють вимірювати як частоти хвиль емоцій, так і частоти енергій, випромінюваних внутрішніми органами людини. І що ж виявилося? Виявилося те, що випромінювання певних емоцій співпадають за частотою з випромінюваннями внутрішніх органів, причому випромінювання в стані стресу досягають колосальної інтенсивності.
___Посилення амплітуди випромінювання окремого органу призводить до виникнення гострого запального захворювання, а зменшення - до прояву уповільненого хронічного. 
 

Графік 1

Графік 2

Випромінювання емоції і внутрішнього органу збігаються по фазі.
Результат - посилення амплітуди (А), над- лишок енергії в органі: запальний процес.
 
Випромінювання емоції і внутрішнього органу знаходяться в протифазі.
Результат - ослаблення амплітуди (А = 0), нестача енергії в органі: хронічне захво-рювання.
 
___Наведу кілька прикладів захворювань органів, викликаних помилками у повединці людини:
01) серце - неправильний спосіб життя, неправильна життєва ідея;
02) мозок - перекручене відношення до праці;
03) печінка - страх;
04) кишечник - страх перед дією (ведмежа хвороба);
05) жовч - жовчність у повединці;
06) стравохід - заздрість;
07) шлунок - хитрість;
08) нирки - жадібність, ревнощі;
09) селезінка - збочення по родинних зв'язків: вольові родичі, добровільне рабство і т. п. (пригнічена активність крові);
10) хребет - зацикленість на минулому, бажання всіх навколо "обернути в свою віру";
11) радикуліт - недорозхід розумової енергії;
12) астма - нереалізоване владолюбство;
13) легені - часті любовні стреси у вольових натур;
14) щитовидна залоза - те ж у творчих натур;
15) підшлункова залоза - статева невпевненість у собі;
16) молочні залози - збочений материнський інстинкт;
17) наднирники - надмірне честолюбство;
18) статеві залози (передміхурова залоза або придатки) - статева (енергетична) невідповідність у парі чоловік-жінка;
19) нежить, грип - удар по самолюбству;
20) ангіна - відсутність бажання жити, або небажання перебувати в запропонованих умовах.
___Але що ще цікаво, такі ж взаємозв'язки вже багато століть пропонуються для розгляду у східних навчаннях. Та ж система йоги має дуже схожу таблицю взаємозв'язку поведінки людини та її хвороб.
___Виходить, що всі існуючі системи енергетичного цілительства вже знайшли підтвердження і можуть бути описані за допомогою єдиних наукових принципів?
___Так. Системи енергетичного цілительства, перевірені багатьма тисячоліттями практики, зараз просто отримують теоретичне обгрунтування. Наприклад, практичні знання, накопичені в древньому мистецтві Фен-Шуй, дозволяють помістити людину в найбільш енергетично сприятливе середовище проживання. А принципи духовного зцілення спираються на взаємодію інформаційно-енергетичного поля цілителя з торсіонними полями, які вже давно науково обгрунтовані і доведені.
___Також доведено, обгрунтовано і математично точно описано сім рівнів реальності Всесвіту, які повністю співвідносяться з езотеричним знанням:
 

Сім рівнів реальності

Сім рівнів реальності

 
___Абсолютне "Ніщо" (Божественна монада), первинні торсіонні поля кручення (поле Свідомості Всесвіту), фізичний вакуум (ефір), плазма (вогонь), газ (повітря), рідина (вода), тверде тіло (земля).
___Крім того, фізики говорять, що "людська істота оточена численними енергетичними та інформаційними полями різної геометричної форми, які є за своєю природою електромагнітними і торсіонними. Крім того, зафіксовані стійкі випромінювання, прив'язані до певних анатомічних ділянок людського тіла". Чи не правда, дуже нагадує описані в езотериці тонкі тіла й чакри?
___Крім теоретичних обгрунтувань ці випромінювання документально зафіксовані. Наприклад, широко відомий метод Кирліан, коли за допомогою спеціальної апаратури фотографується випромінювання, що створюється ефірним, астральним і ментальним тілами.
 

Метод Кирліан

Світло від одного і того ж пальця молодої людини:

1 - початковий стан;

2 - в іншій руці - серветка, просочена олією з миро;

3 - після прочитання молитви;

4 - після проголошення лайки

 
___Також за допомогою спеціально розробленої апаратури вчені вже легко одержують знімки енергетичної аури людини.

Аура цілителя
Аура лідера
Аура цілителя
Аура лідера
___Сподіваюсь, що читачам також буде цікавий і досвід російських вчених, які провели дослідження стану мозку під час читання молитов. При цьому записувалися електроенцефалограми сьомох вихованців Духовної академії під час читання молитви. "Ми були вражені тим, що побачили. Ми бачили поступове зменшення ритму біострумів мозку - нарешті залишилися тільки повільні дельта-ритми (з частотою 2-3 Гц). Такий стан свідомості у дорослої людини буває лише під час так званого "повільного" сну, а під час неспання - лише у немовлят до двох місяців. Тобто свідомість опинилась ніби поза мозку. Ймовірно, слова Христа: "Будьте як немовлята і врятуєтеся..." можуть бути віднесені і до стану мозку. Картина ЕЕГ найбільш ретельно читавшого молитву вихованця Духовної академії показувала повне вимкнення кори мозку, хоча він був у свідомості! Помолившись, він сказав спокійно: "Ну добре, вистачить..." - і ритм електричних імпульсів кори його головного мозку повернувся до звичайних альфа - (8-12 Гц) і бета-ритмів (13-30 Гц)".
___Таким чином було доведено, що під час глибокої молитви людина йде від реальності і входить в особливий стан, що призводить до руйнування патологічних зв'язків в мозку і в організмі.
___Та що там говорити, якщо практичні експерименти навіть підтвердили те, що нещодавно здавалося лише красивою біблійною легендою про непорочне зачаття!
___Вчені РАН проводили експерименти, які доводять, що конкретне біохімічне тіло будується на підставі спроектованого голографічного польового образу. Причому саме інформація, що приходить ззовні і змушує хромосоми тіла створювати певний образ. В ході одного досвіду з незаплідненої ікринки видалили всі частини ДНК, які містять спадкову інформацію. Потім у залишившийся мікроскопічний шматочок тканини з допомогою генератора ввели інформацію, зняту з вже сформованого зародку. Після цього тканина почала розвиватися, з'явилися м'язи, нерви, кров. (Ось "Марія і народила", коли Святий Дух передав її хромосомам хвильову голограму Божого образу).
___Тобто Ви хочете сказати, що проблема нерозуміння і невідповідності різних систем знань складається тільки в різниці термінологій?
___Саме так. Тільки сполучення різних слів відрізняють один від одного всі існуючі теорії. Тому зараз кожна людина може вибрати для себе саме те сполучення термінів, яке його цілком задовільнить.
___Для когось зручним буде називати організуючий вплив Богом, для когось Абсолютом (Дао, потоком Рейкі), а для когось впливом інформаційно-енергетичного потоку, що утворює різні спінові характеристики торсіонних полів.
___Даруйте, а Вас не лякає, що багатьом людям вже мало просто відчути себе зціленими. Їм хотілося б мати докази тих змін, які відбуваються з ними?
___Що ви, ми навіть вітаємо це. Тому в центрі з кожним відвідувачем проводиться спрямована робота з роз'яснення всіх питань, які цікавлять пацієнта. Дійсно, на сьогоднішній день багатьом з нас недостатньо просто фактів. Наш мозок потребує додаткового особливого харчування - тільки так він в змозі допустити все, що відбувається, з ним самим, відкривши для себе духовне та енергетичне цілительство. І якщо на початку минулого століття відповідь на те, приймати чи ні езотеричні знання, лежав саме в площині віри і надтонких відчуттів, то сьогодні наука володіє досить потужним комплексом теоретичних розробок на цю тему, які підтверджені багаторазовими експериментальними даними.
 
Переклав на українську мову Бондаренко Володимир.
 


Джерело: http://www.dhanvantari.ucoz.ua/publ/5-1-0-5
Категорія: Рейкі | Додав: Vl@dimir (01.11.2009) | Автор: Vl@dimir
Переглядів: 1084 | Коментарі: 3 | Теги: історія, Психология сейчас, цілительство, Мікао Усуі, Рейкі, Бондаренко Володимир, зцілення, психологія, Раковська, енергетичне цілительство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Людочка  
Переконлива стаття!Мені відомі приведені в ній факти та дослідження.Вони допомогають зрозуміти те,що на перший погляд здається фантастикою.Дякую!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Друзі сайту