Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Рейкі [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Рейкі

Наукове пояснення енергії Рейкі
НАУКОВЕ ПОЯСНЕННЯ ЕНЕРГІЇ РЕЙКІ
Рейкі
 
___На даний час деякі аспекти цілительськіх практик вдається пояснити з наукової точки зору. Найбільш цікавий підхід до побудови теорії, що пояснює Рейкі, базується на  електромагнітних полях, що генеруються усіма живими істотами. Цій захоплюючій темі присвячена книга доктора філософії Джеймса Ошмена "Енергетична медицина, наукові основи".
___Про наявність електричних струмів у тілі відомо вже давно. Одним з засобів саморегулювання тіла є струми, що проходять через нервову систему. Нервова система пов'язана з кожним органом, з кожною ділянкою тканин тіла, і саме через неї мозок посилає свої сигнали для регулювання діяльності тіла.
___Ще однією мережею, по якій тече електричний струм, є кровоносна система. Сольовий розчин крові, що проходить більш ніж по п'ятдесяти тисяч миль кровоносних судин, передає "сердечну електрику" кожнії частинці нашого тіла.
___Електричні струми течуть в кожній клітині і між клітинами. Багато клітин фактично містять рідкі кристали. Живі кристали є в клітинних мембранах, в мієлінових оболонках нервових волокон і багатьох інших місцях. Всі кристали володіють п'єзоелектричним ефектом, який проявляється при дії на них тиску. Отже, рідкі кристали тіла постійно генерують електричний струм. Струм часто буває когерентним, це означає, що поряд завжди є хвилі, подібні з хвилями лазера. Ці подібні лазеру вібрації можуть поширюватися в межах тіла, а також випромінюватися назовні. Відразу згадується цілюща дія барабанного бою. Коли тиск, що створюється ударами барабанних паличок, взаємодіє з тканинами тіла, створюються ритмічні електричні струми і поля, які впливають на біологічну активність тканин.
___У тілі є вторинна нервова система, утворена періневріямі, які являють собою шар сполучної тканини, що оточує кожен нерв. Більше половини клітин мозку складають періневральние клітини. Періневрії працюють на постійному струмі. Вони керують коливаннями мозку і беруть безпосередню участь в процесі лікування. При пошкодженні будь-якої частини тіла періневральная система генерує в пошкодженому місці електричний потенціал, який призводить тіло в стан готовності. Використовуючи ці електричні потенціали, періневральная система направляє до ушкодженого місця відновлюючі клітини, такі, як білі кров'яні тільця, фібробласти і рухливі клітини шкіри. Коли лікування пошкодженого місця закінчено, електричний потенціал змінюється. Періневральная система також дуже чутлива до зовнішніх магнітних полів.
___Коли по провіднику тече електричний струм, навколо нього створюється магнітне поле. Електричні струми, що циркулюють у людському тілі, генерують магнітні поля, так звані біомагнітні, які пронизують і оточують тіло. Чутливі магнітомери дозволяють вимірювати ці біомагнітні поля. Доктор Джон Зіммерман з медичного коледжу Колорадського університету в Денвері для вимірювання біомагнітних полів в різних частинах людського тіла, включаючи мозок, серце та інші органи, використовував прилад SQUID (надпровідний квантовий інтерференційний пристрій). Дані вимірювань біомагнітного поля дозволили краще зрозуміти, як працює тіло, і вдосконалити діагностування хвороб.
___Найпотужніше біомагнітне поле має серце, його можна заміряти на відстані 4-5 метрів. Мозок і всі внутрішні органи тіла оточені власними біомагнітнимі полями. Всі поля мають свої хвилі і взаємодіють один з одним. Коли орган здоровий, частота його поля має цілком певну величину, яка змінюється, якщо здоров'я органу порушується. Складаючись між собою, всі біомагнітні поля утворюють велике сукупне біомагнітне поле, що оточує тіло. Це дуже нагадує те, що ми називаємо аурою. Отже, біомагнітне поле може бути однією з основних складових аури, хоча тут можливі й інші аспекти.
___Поля взаємодіють з іншими полями, які виявляються поблизу тіла, включаючи поля інших людей. В основі цієї взаємодії лежить індукція (одне магнітне поле може впливати на інше), в результаті чого змінюється як саме поле, так і сила, і частота струмів, що проходять через провідник. Таким чином, біомагнітне поле однієї людини впливає на біомагнітное поле іншої людини, що може позначитися на самопочутті кожного з них, а також на функціонуванні органів і тканин тіла. Звідси випливає цілком матеріалістичне пояснення поняття "магнетична особистість". Ця ж взаємодія полів дозволяє науково пояснити терапевтичний вплив однієї людини на іншу.
___Так що, з наукової точки зору, людська істота не закінчується шкірою, вона простирається за межі фізичного тіла. Ми знаємо це на особистому досвіді, тому що всі ми відчуваємо присутність інших людей. Тепер це доведено і пояснено науково.
___Руки теж оточені біомагнітним полем. Проводилися вимірювання біомагнітних полів рук цілителів під час сеансів, і було встановлено, що їх поля значно сильніше, ніж у людей, які не мають цілющих здібностей. Для цієї мети використовувався простий магнітометр, що складається з двох котушок, по 80000 витків кожна, з'єднаних з підсилювачем. Сила поля рук цілителів досягає 0,002 Гауса, що в тисячі разів перевищує силу будь-яких інших випромінюваних тілом полів. Частота поля коливається від 0,3 до 30 Гц, при цьому велика частина енергії - 7-8 Гц.
___Цілюща енергія рук, принаймі частково, генерується періневральной системою. Ця система оточує нервові волокна, і саме через неї проходять постійні електричні струми. Токи моделюються коливаннями, випромінюваними головним мозком.
___Крім біомагнітної, руки можуть випромінювати й інші види енергії, які теж надають терапевтичний ефект. Є деякі дані, які свідчать про те, що з рук цілителів виходять інфрачервоні промені, хвилі надвисоких частот та інші види фотонного випромінювання, які мають вплив на  біологічні системи.
___Коли людина хвора, біомагнітні хвилі деякіх її органів відрізняються від таких самих хвиль у здоровому стані. Герберт Фрьолі, дослідник, який виявив безліч цікавих аспектів у біомагнітних полях людини, так пояснює цей процес: "Об'єднання клітин, що створюють ділянку тканини або органів, володіють певною загальною частотою, яка регулює якийсь важливий процес, наприклад, ділення клітин. Зазвичай ці контрольні частоти дуже стабільні. Якщо з якоїсь причини клітини змінюють свою частоту, сигнали, що залучаються з сусідніх клітин, будуть прагнути відновити правильну частоту. Однак якщо змінюється частота досить великої кількості клітин, сила загальних вібрацій системи може зменшитися до тієї межі, коли стійкість втрачається. Втрата когерентності веде до розладів і хвороб. Це співпадає з метафізичним уявленням про те, що хвороба, перш ніж розвинутися у фізичному тілі, спочатку зароджується в аурі, або біомагнітному полі".
___Коли цілитель кладе свої руки поряд з хворим органом і починає його лікувати, біомагнітне поле, яке випромінюється його руками, стає значно сильніше за поле, яке випромінює хворий орган. При цьому частота біомагнітного поля рук цілителя наближається до частот, яких потребує хворий орган. Оскільки поле цілителя значно сильніше поля хворого органу, воно індукує здорові частоти в полі цього органу, змушуючи його відрегулювати свої частоти так, щоб вони знову відповідали здоровому діапазону. Це регулювання, у свою чергу, впливає на характеристики електричних струмів, що течуть в клітинах і нервовій системі хворого органу і навколо нього, а також на біологічні процеси, в результаті чого відбувається зцілення.
___Дослідження дозволили встановити кілька цілющих частот для різних тканин тіла: для нервів це частота 2 Гц, для кісток - 7 Гц, для зв'язок - 10 Гц і для капілярів - 15 Гц.
___Процес може працювати і у зворотному напрямку, коли цілитель сканує біомагнітне поле пацієнта або намагається знайти в ньому ділянку дисгармонії. У цьому випадку він повільно переміщує одну або обидві руки на відстані кількох сантиметрів від тіла, звертаючи увагу на відчуття в своїх долонях. Цілитель відчуває зміни, які випромінює поле пацієнта в полі його рук. Це дозволяє йому визначити, в якому місці біомагнітного поля пацієнта є ділянка з порушеними вібраціями.
___Однією з унікальних якостей Рейкі є здатність цієї енергії приходити в результаті установки. Крім того, лікар не повинен направляти Рейкі, використовуючи свій розум. Рейкі сама знаходить потрібний напрямок і не має потреби в енергії самого цілителя.

Переклав на українську мову Бондаренко Володимир.
 


Джерело: http://www.sunterra.ru/reiki/nauka.html
Категорія: Рейкі | Додав: Vl@dimir (03.11.2009) | Автор: Vl@dimir
Переглядів: 2555 | Коментарі: 5 | Теги: цілительство, наукове обгрунтування Рейкі, зцілення, Бондаренко Володимир, Рейкі, Мікао Усуі, науковий підхід до Рейкі, енергетичне цілительство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
3 Людочка  
А які можуть бути відчуття у руках? Що про це відомо з практики Майстрів РЕЙКІ?

4 Vl@dimir  
Ми готуємо оновлення матеріалів з енергетичного цілительства. Отож, незабаром, в них Ви знайдете відповідь на своє запитання.

5 Людочка  
Дякую! biggrin

1 Людочка  
Тобто спостерігати за відчуттями в руках потрібно?Це з досвідом дозволить розрізняти патологію,діагностувати?

2 Vl@dimir  
Так, але для того щоб вміти діагностувати захворювання потрібна практика, яка поєднана з клінічними дослідженями.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Друзі сайту