Майстри Рейкі Світлана та Володимир
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Рейкі [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Рейкі

Історія відродження Рейкі
Володимир Бондаренко,
Майстер Рейкі
 
РейкіІСТОРІЯ ВІДРОДЖЕННЯ РЕЙКІ

___Скільки існує людина на планеті Земля, стільки й існує енергія Рейкі. Дар зцілювати себе та інших наданий кожній живій істоті, але не всі люди визнали його таким. І все ж він був чудовим подарунком тим, хто зумів зрозуміти його та сприйняти. Первісні люди жили в гармонії з природою, любили її, любили і цінували цей дар. Дикі тварини досі володіють даром зцілення. Нині цілком доведено, що люди, що живуть ближче до природи, сповнені енергією і їхнє здоров'я міцніше в порівнянні з городянами, "закоркованими" комфортними умовами цивілізації.
___Цивілізація віддалила і продовжує віддаляти людей від природи. Ми знаємо, та вже й багато науково доведено, що в давні часи всі люди були здатні допомагати один одному накладенням рук, зверненням до Богів. Століттями люди розповідали один одному історії про чарівні зцілення. У священних писаннях буддизму описано, як Будда зцілював людей. Також Євангеліє і Біблія дають свідчення про зцілення людей Ісусом. У Біблії написано, що кожен, хто вірує в Христі здатний зцілювати руками.
___Наприкінці XIX століття, коли Америка почала поширювати християнство в Японії, багато людей, виховані в буддистських сім'ях, з повагою поставилися до біблії. Один з них - доктор Мікао Усуі.
___Історія Рейкі нерозривно пов'язана з біографією Мікао Усуі. Повернення людям енергії Рейкі - є результат його праць, підсумок його життя. Нарешті, на землю прийшла людина з тією Вірою в силу Господа, яка дала можливість відродити втрачені знання про зцілення. Мікао Усуі вивчав християнську релігію, відвідував буддистські монастирі Японії, розшифровував діяння Ісуса, біблійні історії.

Історична довідка - доктор Мікао Усуі: Мікао Усуі
___Належав до стародавнього самурайським роду. З юності Усуі цілеспрямовано вивчав європейський спосіб життя. Навчався медицині. Отримав диплом доктора і став лікарем.
___Використавши на практиці досягнення європейсько-американської медицини і всі існуючі в Японії народні методи лікування, він прийшов до висновку - що цього не достатньо, що цього не вистачає для повного зцілення. Усуі став шукати спосіб, як великі Вчителі зціляли руками. Для вивчення архівів засвоїв багато мов різних народів. Об'їздив півсвіту, бував у різних бібліотеках, в різних навчальних закладах, спілкувався з фахівцями. Він був у багатьох храмах, отримував доступ до священних свитків. Усуі був практикуючим езотериком.

___Під час пошуків, Мікао Усуі оселився в дзен-буддійському монастирі, де знайшов тексти, що описують формулу цілительства, які він міг тепер читати мовою оригіналу, санскриті. Але в цьому матеріалі не було інформації про те, як активізувати енергію і привести її в дію. Інформація в "сутрах" ховалася навмисно, щоб цей, здатний наділити могутністю, матеріал не потрапив до рук тих, хто не готовий дізнатися його і правильно його використовувати.
___Хавайо Таката описує це так: "Він поринув у вивчення санскриту і, опановуючи їм, виявив формулу. Вона виявилася дуже простою. Як двічі по два чотири... І він сказав: "Добре, я знайшов її. Але тепер мені потрібно її тлумачити, тому що вона була написана 2500 років тому - в давнину. І мені потрібно пройти випробування".
___За порадою наставника дзен-монастиря Мікао Усуі відправився на священну гору Коріяма і поринув у тритижневий період медитації, поста і молитов, передчуваючи, що відповідь дуже близько. Він вибрав місце для медитації і склав перед собою двадцять один камінчик, щоб відзначати час, викидаючи по одному камінчику в кінці кожного дня. Коли настав останній ранок, у самий темний час перед світанком, повернувшись обличчям до Сходу, Усуі побачив, що до нього наближається яскрава зірка. Його першою реакцією було втекти від неї, але він залишився на місці. Він вирішив з покорою прийняти те, що наближалося, як відповідь на свою медитацію, навіть якщо воно призведе до смерті. Це світло вдарило його в "третє око", і він на деякий час втратив свідомість. Потім він побачив "мільйони і мільйони веселкових бульбашок" і врешті-решт - символи Рейкі, наче на екрані. Коли він дивився на кожен з символів, йому давалася інформація про цей символ для активізації цілющої енергії. Це була перша настройка Рейкі, надчуттєве повторне відкриття давнього методу.
___Мікао Усуі пішов з гори Коріяма, знаючи, як зціляли Будда та Ісус. Спускаючись з гори, він пережив те, що у Традиції зветься чотирма дивами. Спочатку він випадково поранив великий палець ноги, інстинктивно сів і обхопив його руками. Його руки стали гарячими, і рана на пальці загоїлась.
___Зійшовши з гори, Мікао Усуі зайшов в будинок, де подавали мандрівникам, і попросив собі повний обід, що було неприпустимо після такого тривалого посту. На диво, їжа засвоїлась, не завдавши йому ніякої шкоди, варто було лише покласти руки на живіт.
___Потім, просто приклавши руки до обличчя маленької дівчинки, що подавала йому їсти, Мікао Усуі зцілив її від зубного болю.
___Це були перші три дива, які підтвердили, що Мікао Усуі наданий дар зцілювати людей накладенням рук. І ще одним підтвердженням стало зцілення настоятеля монастиря, за порадою якого Мікао Усуі медитував на горі Коріяма - після повернення до монастиря він вилікував у нього напад артриту.
___Таким чином, завдяки безмежній вірі Мікао Усуі, його наполегливості і високої духовності, безцінний дар Рейкі повернувся до людей.
___Рейкі - це система природного зцілення організму накладенням рук; це вміння використовувати гармонійну, цілющу, абсолютну, доброзичливу енергію; це порятунок людства від фізичних і духовних захворювань.
___Мікао Усуі почав навчати Рейкі інших людей. Послідовником Мікао Усуі і найкращим його учнем був доктор Тюдзіро Хаясі. Хаясі продовжував традицію вчення і зцілення у своїй клініці Рейкі в Токіо. Це дозволяло запропонувати Рейкі більшому загалу людей. У 1935 році в клініку Рейкі прийшла жінка на ім'я Хавайо Таката, яка шукала полегшення від страждань, викликаних її хворобами. Надалі Таката вилікувавшись за допомогою Рейкі, стала однією з кращих його учениць.
___Хавайо Таката отримала від Хаясі звання Майстер Рейкі і стала його спадкоємицею. Завдяки тому, що Таката вивезла вчення доктора Усуі з Японії, почала викладати його в усьому світі, сьогодні кожен бажаючий може ознайомитися з Рейкі.
 
Додаток - коротка історія Рейкі: 

Індия

620 р. до н.ст. Народження Гаутами Сіддхартхі, Будди Шак'ямуні, на кордоні Індії з Непалом
543 р. до н.ст. Гаутама Сіддхартхі помер в Кушінгаре в Індії
II-I ст. до н.ст. Написання "Лотосової сутри" і ряду інших текстів з цілительства
7 р. до н.ст. Історичне народження Ісуса
5 р. до н.ст. Зі Сходу (з Індії) приходять три волхви, щоб знайти перевтілення Просвітленого. Вони відводять Ісуса і його сім'ю в Єгипет, а потім і Індію
27 або 30 р. н.ст. Ісус повертається до Єрусалиму на 2-3 роки
30 або 33 р. н.ст. Розп'яття. Свідчення про те, що Ісус залишився живий
46 або 49 р. н.ст. Ісус повертається до Індії через 16 років після Розп'яття
110 р. н.ст. Ісуса помер в Шрінагаре в Індії. За легендами, він прожив до 120 років

Японія

кінець XIX сторіччя Подорожі Мікао Усуі у пошуках Рейкі
1925 р. Тюдзіро Хаясі отримує ступінь Майстра Рейкі (Рейкі III) у віці 47 років
1930 р. Помер Мікао Усуі. Він підготував від 16 до 18 Майстрів Рейкі, за різними джерелами
10 травня 1941 р. Помер Тюдзіро Хаясі. Він підготував 13-16 Майстрів Рейкі, у тому числі перших жінок - Майстрів - свою дружину Тіє Хаясі і Хавайо Такату

Гаваї

24 грудня 1900 р. Народження Хавайо Кавамуру (Такати)
10 березня 1917 р. Виходить заміж за Саїті Такату
жовтень 1930 р. Саїті Такати помер 
1935 р. Таката їде до Японії на лікування до лікарні Маеда в Акасаці, а потім в клініку Рейкі Тюдзіро Хаясі, в Сіна Но Маті, в Токіо. Вона одужує через чотири місяці
Весна 1936 р. Таката отримує Рейкі I від Тюдзіро Хаясі
1937 р. Таката отримує Рейкі II від Хаясі та повертається на Гаваї. Вона відкриває свою першу лікувальну клініку в Капаа
Зима 1938 р. Таката отримує Рейкі III від Хаясі на Гаваях. 22 лютого 1938 року Тюдзіро Хаясі оголошує Хавайо Такату Майстром Рейкі та своєю спадкоємицею
11 грудня 1980 р.
Померла Хавайо Таката. З 1970 по 1980 рік вона підготувала 22 Майстри Рейкі. Деякі джерела вказують дату смерті 12 грудня

При підготовці статті використовувався матеріал з книги Дайяни Стайн "Основи Рейкі"
 
Категорія: Рейкі | Додав: Vl@dimir (28.10.2009)
Переглядів: 964 | Теги: історія, зцілення, Рейкі, Бондаренко Володимир, Мікао Усуі, відродження | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Друзі сайту